Přihlášení do Eshopu

Vinaři a Vinařství Mosel

KONTAKTY

Riesling & Co.
U Nikolajky 9 (ve dvoře)
Praha 5 - Smíchov

Objednávky:
Email: info@tichavina.cz
nebo
tel.: +420 777 768 631

Degustace:
Email: info@tichavina.cz
nebo
tel.: +420 777 768 631
tel.: +420 777 768 633

Eshop: eshop.tichavina.cz

PRODEJNÍ DOBA

Objednávky vyřizujeme prostřednictvím e-shopu, e-mailu nebo telefonicky.

Objednaná vína si můžete vyzvednout, po předchozí domluvě mailem info@tichavina.cz nebo telefonicky 777 768 631, v recepci Filmprint, Puchmajerova 11, Praha 5,stanice metra B Jinonice nebo vám je v Praze doveze kurýr, mimo Prahu Česká pošta

Fotky z degustací a cest za vínem

libanon_20170519_2082482958.jpg

Vážení klienti,

pokud by nastal problem s vaší objednávkou přes náš

e shop, můžete poslat svou objednávku přes naši mailovou adresu:

info@tichavina.cz.  Děkujeme

 

 

 

 

Vinařství St. Urbans-Hof

Toto poměrně mladé vinařství bylo založeno v roce 1947. U jeho zrodu stál Nicolaus Weis, který byl později díky své zapálenosti pro vinařské tradice regionu jmenován „Kancléřem moselských vín". V současné době je vinařství o rozloze vinic 35 ha v údolích řek Mosela a Saar v dobrých rukou třetí generace rodiny Weisů. Nik (Nikolaus Weiss) studoval enologii v Geisenheimu (Rheingau) a sbíral zkušenosti v Champagne, Kalifornii a sousedím regionu Nahe.

Mladá progresivní generace moselských vinařů ctí dvoutisícileté tradice pěstování vína, které se datuje od do římského impéria. Jedinou odrůdou pěstovanou v tomto vinařství je Riesling. Samozřejmostí je dokonalá péče o vinici i sklep a ruční sklizeň (kdo byl jednou na Mosele, dobře ví, že jinak to nejde). Vinařství St. Urbans-Hof vsází na tradiční metodu přirozeného kvašení, tedy bez přidávání kvasinek, což jejich vínům dává osobitý styl. Vína dozrávají 4 měsíce v tradičních moselských tisícilitrových sudech (Fuder), díky tomu mají krásný harmonický charakter a balanci.

Pro nákup a ceny klikněte ZDE