Přihlášení do Eshopu

KONTAKTY

Riesling & Co.
U Nikolajky 9 (ve dvoře)
Praha 5 - Smíchov

Objednávky:
Email: info@tichavina.cz
nebo
tel.: +420 777 768 631

Degustace:
Email: info@tichavina.cz
nebo
tel.: +420 777 768 631
tel.: +420 777 768 633

Eshop: eshop.tichavina.cz

PRODEJNÍ DOBA

Objednávky vyřizujeme prostřednictvím e-shopu, e-mailu nebo telefonicky.

Objednaná vína si můžete vyzvednout, po předchozí domluvě mailem info@tichavina.cz nebo telefonicky 777 768 631, v našem skladu U Nikolajky 9, Praha 5-Smíchov nebo vám je v Praze dovezeme na adresu, kterou nám uvedete.

Fotky z degustací a cest za vínem

alsasko_5_20171028_1411561062.jpg

Važení klienti a přátelé,

doprodáváme poslední lahve San Lorenza, jeho Brunello di Montalcino Docg 2010 , které stojí 950 korun.

Máme posledních 7 lahvi, které vám  rádi prodáme se slevou za 700 korun

Hezký den

Obchodní podmínky Tichá Vína
logo_riesling_krivky

RIESLING & Co. – obchodní podmínky internetového obchodu

Velmi nás těší Váš zájem o námi nabízená vína. Zároveň můžeme s hrdostí říct, že jste na správné adrese. Internetový obchod Riesling & Co. nabízí pouze osobně ohodnocená a námi dovezená vína. Na našich webových stránkách „www.tichavina.cz“ a „www.e-riesling.cz“ se dočtete zajímavé informace o našich dodavatelích.

Objednávky přijímáme buďto z našeho e-shopu nebo formou e-mailu na
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V souladu s českými právními předpisy neprodáváme vína nezletilým, svou objednávkou zároveň potvrzujete, že jste dovršil/a požadovaného věku 18 let. My se zavazujeme, že jakákoli data získaná v obchodním styku s Vámi ani s kýmkoli jiným nebudou zneužita k zasílání nevyžádané reklamy ani jinak.


Způsob platby a doručení objednávky si můžete zvolit sami. Na výběr máte tyto možnosti:

1 – zaslání Českou poštou - u služby BALÍK DO RUKY na dobírku nebo proti platbě předem je nutné uvést telefonní kontakt. Víno je citlivé na skladovací podmínky a nemůžeme zaručit způsob skladování na poště při delším uložení. Riziko rozbití během přepravy je vzhledem k pečlivému zabalení zásilky minimální, zboží je pojištěné. Velmi doporučujeme víno po přepravě
nechat nejméně 2 – 3 týdny v dobrých podmínkách ležet, aby se „uklidnilo“. Cena zaslání včetně balného je 200 Kč (při platbě předem) nebo 250 Kč (při platbě dobírkou). Balíky máme na 3, 6 a 12,  za každý další balík musíme účtovat ještě jednou cenu zaslání.Můžeme zabalit i jednu láhev, ale asi se to pro vás nevyplatí s dopravným. Děkujeme za pochopení.

2 – hotově / zaslání kurýrem a placení při převzetí. Velmi vhodný způsob zaslání vzhledem k rychlému doručení. Naši kurýři doručí zásilku v daném časovém rozmezí na Vámi určenou adresu.
Pro případ nečekaných problémů dostanou Vaše telefonní číslo a budou jednat operativně. Zaslání  po Praze je zdarma. Mimo Prahu je cena zaslání 14 Kč za kilometr a 55 Kč manipulační poplatek. Při větší objednávce (nad 4000 Kč) poskytujeme na dopravu slevu.

3 – hotově při osobním převzetí v kanceláři našeho e-shopu (U Nikolajky 9 (ve dvoře), 150 00 Praha 5). Nejlepší a nejbezpečnější způsob převzetí. Osobní odběry lze domluvit telefonicky nebo emailem.

4 – převodem na účet (proforma faktura) – velmi vhodné při větší zakázce.
Variabilním symbolem bude číslo Vaší objednávky. Formu a cenu dopravy možno sjednat individuálně.

5 – platba kreditní kartou při nákupu v našem e-shopu. Způsob odběru a dopravy a následně i ceny podle Vašeho výběru v nabídce e-shopu.

Ke každé zásilce je vystaven účetní doklad.
V případě poškození zásilky při přepravě budeme operativně a flexibilně řešit co nejrychlejší náhradní dodání.

Záruka/reklamace/vrácení zboží vychází z Občanského zákoníku (dále OZ).
Námi nabízené produkty jsou uloženy v klimaticky ideálních podmínkách a jejich kvalitu při vyskladnění můžeme garantovat. Poškození při dodání (rozbitá láhev a pod.) je nutno reklamovat ihned (vyžadováno současně předpisy přepravců). Pozdější reklamace nebude brána v úvahu. V případě odstoupení od smlouvy podle § 53 a 54 OZ je nutno vrátit na vlastní náklady zboží do 14 dnů v nepoškozeném stavu tak, jak bylo převzato, po předchozím projednání a spolu s dodacím listem a dokladem o zaplacení. Při reklamaci „zakorkovaného“ vína je nutno vrátit jeho většinový obsah.

 

Provozuje:

VIAVINEU s.r.o., U Nikolajky 9/957, 150 00 Praha 5, IČO: 24128007, DIČ: CZ24128007


O prodejci
Kontakt